Publikuar: Tet 03 2023 08:55

Jepet dhome teke me qera ditore

LEK

/ ditë
Publikuar: Tet 03 08:55
Shikime: 37
Jepet dhome teke me qera ditore. Dhoma eshte private por me tualet dhe kuzhine te perbashket. Ambjent familjar.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
37

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione