Publikuar: Korr 30 2022 09:59

JEPET DHOME ME QERA DITORE AFER LUNGOMARE VLORE 35€/NATA

EUR

/ ditë
Publikuar: Korr 30 09:59
Shikime: 1
Jepet dhome 40m2 me qera ditore ne Lungomare te Vlores, guzhin gatimi me vete, verand, wifi,kondicioner, parking brenda viles, 5 min afer lungomares
cmimi
Whatsapp: 0682535603
instagram: apartament.lungomare
cmimi: 35€ korrik dhe gusht vetem per qendrim 3 dite e siper
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0682535603

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione