Publikuar: Sht 24 2023 04:23

Jepen dhoma dopjo me qera ditore

LEK

/ ditë
Publikuar: Sht 24 04:23
Shikime: 61
Jepen dhoma me qera ditore ne rrugen kryesore Dritan Hoxha.
Dhomat jane brenda nje apartamenti.
Dhomat jane private (dopjo ose me 2 krevate tek) kurse tualetet (1 per femra dhe 1 per meshkuj) jane shared (te perbashketa) me dhomat e tjera.
Apartamentj eshte i qete dhe pastërtia eshte e padiskutueshme.
Ndodhemi ne rrugen kryesore Dritan Hoxha.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
61

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione