Publikuar: Qer 08 2023 07:33

Jap garsoniere me qera

LEK

/ muaj
Publikuar: Qer 08 07:33
Shikime: 9
Okazion
Jepet dhom me qera tek rruga gaqo tasko tek bajram curri
Dhama ka bonjo me dush. Dy krevate teke dhe orendi te tjera.
Cmimi 13000 lek  ne muaj
Nr. 0685649481
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
9
0685649481

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione