Publikuar: Qer 27 2022 10:07

Dhoma Plazhi Orikum

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 27 10:07
Shikime: 1
Dhoma plazhi ne Orikum 100 m larg detit, kondicioner, banjo, krevat marinar per femijet. Dhome gatimi e vecante, lavanteri. Ambjent shume miqesor dhe familjar.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione