Publikuar: Gush 07 2023 08:51

Dhoma plazhi me qera ne Tale (Lezhe)

Publikuar: Gush 07 08:51
Shikime: 2
Ofrojme dhoma plazhi me qera per sezonin e veres ne bregdetin e Tales (Lezhe).!
Kushte shume te mira dhe çmime shume favorshme per ju.! Nxitoni te pronotoni pushimet tuaja ne ambjentet tona ku gjeni gjithcka qe ju nevojitet.!
Shtepia ndodhet shume afer plazhit.
(Ju sigurojme kend lojrash per femijet, parking si dhe internet wifi falas)
Kontakt : +355696278992
Ju mirepresim.!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
+355696278992

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione