Publikuar: Nën 12 2015 01:16

Hotel "Peja" Velipojë

EUR

/
Publikuar: Nën 12 01:16
Shikime: 11
Hotel "Peja" Velipojë, ju ofron te gjitha kushtet per pushim te qete e te kendshem, duke perfshire edhe cmimet e arsyeshme dhe ngrohtesine familjare!
Ndodhemi ne Velipoje, rruga (hyrja) nr. 1.

Cmimorja e dhomave:

Dhoma me nje shtrat dopio, kuzhina, banjo, dhe terasa - pesembedhjete (15) euro per nate.

Dhoma me nje shtrat dopio, dy shtreter tjere te ndare, kuzhina, banjo dhe teresasa- njezet (20) euro, per nate.

Dhoma me nje shtrat dopio, kater shtereter tjere, kuzhina, banjo, terasa (25) euro per nate.

Te gjitha dhomat jane te pajisura me frigorifer dhe me pajisjet e tjera elementare.

Gjithashtu ka dhe Wifi.

Per me shume informata, dhe rezervime na kontaktoni ne nr 044-131-336
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
11
+37744131336

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione