Publikuar: Maj 31 2021 09:01

Hotel ne Velipoje

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 31 09:01
Shikime: 1
Jepet me qera një hotel 2 katesh ne plazhin e Velipojes. Hoteli ka 27 dhoma të mobiluara dhe secila është e  pajisur me kuzhine dhe ballkon.  Hoteli ndodhet në qënder të Velipojes 150 metra nga plazhi dhe me pamje nga deti. Hoteli ka hapesire parkingu dhe është në gjëndje pune. Per me shume informacione kontaktoni ne numrin e tel ose ne WhatsApp +355692394093.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0692394093

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione