Publikuar: Mar 26 2023 12:05

Vila Marjana, Hap dyert per pushues per sezon vere

EUR

/ ditë
Publikuar: Mar 26 12:05
Shikime: 29
Hap dyert Vila Marjana, Vila eshte e porsa ndertuar dhe jepet per pushues ne sezon vere,Vila permban 10 dhoma super lluksoze e pershtatsheme per cift me 1 ose 2 femije dhe me nje cmim te arsyeshem, 35€ dita, per qershorin dhe 50€ per korrik gusht plus dhe parkim falas,Vila ndodhet ne rrugen hyrese te qytetit ,poshte rruges qe te con Tek kalaja e lekuresit ,vendodhja e viles eshte mjafte e aksesueshme si per te shkuar ne ksamil ashtu edhe ne plazhet e lukoves, nuk ka te bej me trafikun e qytetit,nr kontakti 0672431018 vetem ne what app dhe viber.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
29
0672431018

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione