Publikuar: Korr 12 2021 12:28

Sarande, dhoma plazhi me qera ditore

LEK

/ ditë
Publikuar: Korr 12 12:28
Shikime: 1
Ofrojmë garzoniere për pushime në qytetin e Sarandës rr. Adem Sheme ose Rr. e 5-te.
Dhomat janë të pajisura me të gjitha kushtet. TV, ajër i kondicionuar, kuzhinë gatimi, wifi, parkim etj.
Me një arredim komod dhe të përshtatshëm ofrojmë për pushuesit një ambjent të qetë dhe plotë gjelbërim.
Çmimi 25 euro/nata ne muajin korrik dhe 35 euro ne gusht
Për më tepër informacion na kontaktoni në nr e tel: 00355685312357
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione