Publikuar: Qer 08 2023 09:33

Jepen dhoma me qera ne nje vile shume prane liqenit!

LEK

/ ditë
Publikuar: Qer 08 09:33
Shikime: 1
Vila eshte 2 kateshe dhe ka 3 dhoma gjumi me ambjent gatimi dhe banjo personale! Ambjenti shume i bukur dhe mikprites! Kopshi i shtepise i fresket dhe plot me lule! Mundesi barbecue per nete te paharrueshme ne Pogradec!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0696330700

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione