Publikuar: Qer 05 2023 12:00

Guest House Pogradeci

LEK

/ ditë
Publikuar: Qer 05 12:00
Shikime: 4
Ju mirëpresim në ambjentet tona clodhëse, 6 minuta nga liqeni dhe 15 minuta larg qendrës! Ejani të shijoni natyrën e bukur të Pogradecit!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione