Publikuar: Qer 01 2023 09:47

Dhoma me Qëra: Pogradec

LEK

/ ditë
Publikuar: Qer 01 09:47
Shikime: 12
Ofrohen Dhoma me Qera Ne Pogradec. Planifikoni ti kaloni pushimet verore ne Pogradec ? Ende nuk i keni prenotuar shtepine e pushimit ku do te qendroni ?Pushime kalojne shume bukur dhe ne dimer. Ne prej vitesh ju ofrojme nje sherbim mjaft cilesor duke ofruar ambjente mjaft komode per ju dhe familjen tuaj . Dhomat tona jane te vendosura shume afer liqenit . Jane te mobiluara ,me ballkone, parkim i garantuar , Wifi falas 24 ore . Prenotoni shtepine tuaj te pushimit veror dhe dimeror dhe shijoni plazhet e mrekullueshme te Pogradecit me cmime tejet te arsyeshme . Cmimi 2500 leke nata . Per me teper kontaktoni ne +355693743586,viber dhe whatsapp Faleminderit per mirekuptimin!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
12

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione