Publikuar: Sht 27 2022 08:58

Leshohet Apartament me qera ditore

EUR

/ ditë
Publikuar: Sht 27 08:58
Shikime: 1
Leshohet apartament me qera ditore. Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi ,nje kuzhine dhe banjo. E mobiluar dhe me te gjitha komoditetet.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0686312442

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione