Publikuar: Gush 24 2020 12:58

Apartamente dhe dhoma me qera javore

EUR

/ javor
Publikuar: Gush 24 12:58
Shikime: 3
Apartamente dhe Shtepi #PUSHIMI ME #QERA #DITORE #konsumshqip #blishqip
• 1+1;
•#Maliirobit ,#Golem #Qerret
#Golem #Durres #Vlore #Sarande
———————
Nje shtepize e kendshme dhe apartamente me verande te mrekullueshme mbi te gjitha nje oborr te gjelberuar nga kurorat me lule gjithcka
200 m larg detit, ofrohet per qera disa ditore ose javore per te gjithe ata qe te lodhur nga puna dhe stresi i ketyre muajve, do te duan pak relaks ne ajrin e paster te bregdetit. Per cmim dhe prenotim mund te kontaktoni
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
00355692067729

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione