Publikuar: Mar 04 2023 04:47

Garsonjere me qera ne Elbasan

Publikuar: Mar 04 04:47
Shikime: 2
Jepet me qera nje Garsoniere me te gjitha kushte e jeteses,dollap, rafte kepucesh, krevat, tavolin mesimi + ngrenie, ambjent gatimi, frigorifer, kondicioner, televizor, banjo e kompletar, lavatrice, dush, uje 24 ore etj.
Adresa: Lagja 11 nentori, 503. 200 metra poshte konvitit te universitetit. Tek Bar Avatar.
Eshte per 3 vajza ku secila vajze do te paguaj 40.000 leke te reja per tere vitin pra ne total 120.000 leke te reja. Ose per nje cift.
Pagesa e njejte si konvikti, por me kushte shum me te favoreshme dhe komode per nje jetese sa me normale.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione