Publikuar: Qer 07 2023 10:52

Jepet shtepi plazhi me qera ditore.

EUR

/ ditë
Publikuar: Qer 07 10:52
Shikime: 2
Jepet shtepi plazhi me qera ne zonen e Golemit, Durres. Shtepia eshte e perbere nga nje dhome gjumi, kuzhine, dhome ndenje, 1 tualet, verande, oborr dhe parkim per makine. E mobiluar dhe e paisur me te gjitha aksesoret e nevojshem per qendrim. 200 metra largesia nga deti.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione