Publikuar: Maj 28 2023 10:04

Hyrje STUDENT & FAMILJAR

Publikuar: Maj 28 10:04
Shikime: 1
Shtepia eshte PRIVATE (Kati Pare) .
Shtepia eshte e mobiluar dhe me mobilje te reja ,Shtepia eshte me ngrohje elektrike dhe me dru,Shtepia esht 50m larg stacionit autobuzit,
Shtepia leshohet me qera per familjar,cift,dhe per student.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0696641511

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione