Publikuar: Qer 17 2018 02:12

Dhoma plazhi me qera

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 17 02:12
Shikime: 1
Jepen me qera disa banesa plazhi tipi garsoniere dhe mini apartamente 1+1 ne nje godine familjare 3 kateshe ne zonen Teuta,100 m para Rrotes Kuqe,perballe Market Emi ,Plazh Durres. Cdo banese ka banje te vecante,nje kend kuzhine te vogel,Tv,frigorifer,wi-fi, flladice,etj.Ndertesa ka oborr me peme dhe parking. Jemi rreth 150 m larg detit ose 2 minuta ne kembe . cmimet fillojne nga 12 euro/nata
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
+355682049129

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione