Publikuar: Gush 27 2023 11:01

Dhoma me Qera Golem

EUR

/ ditë
Publikuar: Gush 27 11:01
Shikime: 15
Okazionnnnn.
Okazion! Dhoma me qera ditore per plazh apo fundjava ne Plazhin e Golemit .Afer Hotel Murrizi /Sandy Beach .5 minuta nga deti .
•Dhome gjumi ✓ •Krevat Dopjo ✓ •2 krevat tek ✓ Internet •Ambient Gatimi ✓•Lavatrice ✓••Tv ✓•Klima
(freskuse )✓Hyrje ne pallat ✓ kapaciteti 4 persona (22€)
.dhe 1+1 (kapaciteti 5-6 persona 25-28€ nata nata )
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
15
+355682754473

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione