Publikuar: Pri 25 2019 10:24

Dhoma\Banes Plazhi me Qera

EUR

/ ditë
Publikuar: Pri 25 10:24
Shikime: 1
Dhoma/Banesa Plazhi me qera pran hotel As ne durres Golem , te kompletuara me mobilje te reja dhe me Kondicioner ,... , 100 m larg bregdetit. 25 euro dita .
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0676000257

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione