Publikuar: Nën 12 2015 01:38

Garazhe ne Tropoje

EUR

Publikuar: Nën 12 01:38
Shikime: 17
Shes konstruksionin metalik me dimensione 12 m x 5, e destinuar per autolarje. Ka gjithsej tri kabina.Ka mbuloje me cerade te kualitetit te lart me afat qendrueshmerie dhjete vjet. Ka ndricim dhe gypin e kompresorit te gjate 4o metra.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
17
044920773

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione