Njoftimet e kompanisë Publikuar: Nën 03 2022 06:36

Shitet apartament te Tregu i orizit

EUR

Publikuar: Nën 03 06:36
Shikime: 184
Objekti ndodhet ne katin e peste, eshte ne gjendje shume te mire, pallat enveri. Eshte i pajisur me dy tualete, nje ballkon, dy dhoma, kuzhine dhe sallon. Ndodhet ne rrugen kryesore, per me teper informacion ose nese doni ta shihni nga afer na kontaktoni. Përshkrimi i linkut

HomeStore

Agjensi Imobiliare 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
184

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione