Njoftimet e kompanisë Publikuar: Shk 03 2018 11:47

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Shyqyri Brari

EUR

Publikuar: Shk 03 11:47
Shikime: 11
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Kopeshtit Zoologjik. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 69m2, eshte I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat te ri. Apartamenti shitet i mobiluar, orjentohet ne Veri - Perendim dhe ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 62100 Euro.

Tirana, for Sale 1 Bedroom Apartment at Shyqyri Brari Street, near Tirana Lake. Apartment with surface 69sqm, is paved in tiles, located on a 3-rd floor of a new building. The apartment has 1 bedroom, living room, a bathroom and a balcony. The apartment is furnished, orientation North - West, ownership lawfully. Price 62100 Euro.

Per me shume informacion.... http://tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/2331.html?lang=sq&format=html

Tirana Real Estate
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: [email protected]
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214
Përshkrimi i linkut

Tirana Real Estate

INTEGRITET, NDERSHMËRI DHE NJOHURI TË CILAVE MUND TI BESONI.

Tirana Real Estate punon me profesionalizëm në fushën e shërbimeve të pronave të patundëshme. Duke qenë se në të operojnë inxhinierë ndërtimi, vlerësues të pronave të paluajtëshme, arkitektë dhe juristë, Tirana Real Estate ka shërbime në :

 SHITJE, BLERJE, QERA

VLERESIME TE PRONAVE TE PALUAJTESHME

PROJEKTIME, ARKITEKTURE INXHINIERIKE

RIKONSTRUKSIONE NDERTIME

ASISTENCE LIGJORE

Bashkëpunimi me Tirana Real Estate është më i miri, më i shpejti dhe më ekonomiku në treg.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Sami Frasheri, prane selise qendrore LSI, zona Bllok Tregoje në hartë

0672053361

https://www.tiranarealestate-al.com

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

INTEGRITET, NDERSHMËRI DHE NJOHURI TË CILAVE MUND TI BESONI.

Tirana Real Estate punon me profesionalizëm në fushën e shërbimeve të pronave të patundëshme. Duke qenë se në të operojnë inxhinierë ndërtimi, vlerësues të pronave të paluajtëshme, arkitektë dhe juristë, Tirana Real Estate ka shërbime në :

 SHITJE, BLERJE, QERA

VLERESIME TE PRONAVE TE PALUAJTESHME

PROJEKTIME, ARKITEKTURE INXHINIERIKE

RIKONSTRUKSIONE NDERTIME

ASISTENCE LIGJORE

Bashkëpunimi me Tirana Real Estate është më i miri, më i shpejti dhe më ekonomiku në treg.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione