Njoftimet e kompanisë Publikuar: Nën 11 2016 11:29

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Aleksander Mo

EUR

Publikuar: Nën 11 11:29
Shikime: 9
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Aleksander Moisiu, Kinostudio. Apartament 1+1+1WC, me siperfaqe 46 m2, eshte i shtruar ne pllake, i rikonstruktuar, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallai ekzistues. Apartamenti eshte bosh, orientohet ne Jug-Veri, ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 5000000 Leke.

Tirana, for Sale 1 bedroom Apartment at Aleksander Moisiu Street. Apartment with surface 46 sqm, is paved in tiles, located on 2-nd floor of a building, no elevator. The apartment has 1 bedroom, 1 living room, 1 bathroom, orientation South-North, has regular documents of ownership. Price 5000000 Leke


Per me shume informacion.... http://tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/2331.html?lang=sq&format=html

Tirana Real Estate
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: [email protected]
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214
Përshkrimi i linkut

Tirana Real Estate

INTEGRITET, NDERSHMËRI DHE NJOHURI TË CILAVE MUND TI BESONI.

Tirana Real Estate punon me profesionalizëm në fushën e shërbimeve të pronave të patundëshme. Duke qenë se në të operojnë inxhinierë ndërtimi, vlerësues të pronave të paluajtëshme, arkitektë dhe juristë, Tirana Real Estate ka shërbime në :

 SHITJE, BLERJE, QERA

VLERESIME TE PRONAVE TE PALUAJTESHME

PROJEKTIME, ARKITEKTURE INXHINIERIKE

RIKONSTRUKSIONE NDERTIME

ASISTENCE LIGJORE

Bashkëpunimi me Tirana Real Estate është më i miri, më i shpejti dhe më ekonomiku në treg.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Sami Frasheri, prane selise qendrore LSI, zona Bllok Tregoje në hartë

0672053361

https://www.tiranarealestate-al.com

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

INTEGRITET, NDERSHMËRI DHE NJOHURI TË CILAVE MUND TI BESONI.

Tirana Real Estate punon me profesionalizëm në fushën e shërbimeve të pronave të patundëshme. Duke qenë se në të operojnë inxhinierë ndërtimi, vlerësues të pronave të paluajtëshme, arkitektë dhe juristë, Tirana Real Estate ka shërbime në :

 SHITJE, BLERJE, QERA

VLERESIME TE PRONAVE TE PALUAJTESHME

PROJEKTIME, ARKITEKTURE INXHINIERIKE

RIKONSTRUKSIONE NDERTIME

ASISTENCE LIGJORE

Bashkëpunimi me Tirana Real Estate është më i miri, më i shpejti dhe më ekonomiku në treg.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione