Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 23 2023 04:15

TEK PALLADIUM RESIDENCE OFROJME PER SHITJE APARTAMENTE TE TI

EUR

Publikuar: Mar 23 04:15
Shikime: 86
TEK PALLADIUM RESIDENCE OFROJME PER SHITJE APARTAMENTE TE TIPOLOGJIVE TE NDRYSHME!
ID: Billion2357

Palladium Residence eshte nje nga komplekset rezidenciale me te reja qe po ndertohet ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Tirane, i pozicionuar në kodrinën e liqenit të thatë me pamje nga Liqeni Artificial dhe Liqeni i Thatë. Lehtësisht i aksesueshëm nga unaza e re e Tiranës. Ndertim me 5 kate mbi tokë, hapsira residenciale dhe 2 katet nëntokë. Projekti ofron standardet më të larta në ndërtim dhe shërbim, dhe dallon per arkitekturen e cila lejon qarkullimin e ajrit, dritë natyrale dhe mundeson integrimin e mjedisit përreth me apartamentin. Hyrja dhe dalja nga residenca mbikqyret nga rojet e sigurisë dhe kamerat vëzhguese 24 orë/24. Planimetrite e apartamentit jane projektuar ne menyre te tille qe jane shfrytezuar ne maksimalisht te gjitha hapsirat. Ofrojme per shitje opsione 1+1 ku siperfaqet variojne nga 80-85m2 dhe 2+1 qe kane siperfaqe nga 110-120m2. Aktualisht eshte ne faze karabina dhe punimet ecin me ritme te shpejta. Nese keni blerje me kredi , ofrohen lehtesira per shkak te bashkepunimit me nje banke te nivelit te dyte, e cila ju financon deri ne 80% te vleres. Per me shume informacion na kontaktoni ne +355692033500!

https://billionrealty.al/property/7131/tek-palladium-residence-ofrojme-per-shitje-apartamente-te-tipologjive-te-ndryshme-billion2357.html
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione