Publikuar: Shk 15 2023 03:28

SHITET VILË E TIPIT 1,REZIDENCA ELYSIUM, TIRANË

EUR

Publikuar: Shk 15 03:28
Shikime: 33
SHITET VILË E TIPIT 1,REZIDENCA ELYSIUM, TIRANË

Një Super Vilë vjen në shitje nga DES me çmim preferencial!

- Elysium Residence një kompleks rezidencial shumë pranë TEG me orientim Jug-Lindje pozicionuar mes gjelberimit, ajrit të pastër, dhe një pamje magjepsëse të zonës përreth, vetëm 4.3 Km nga qendra e Tiranës.

- Vilat kanë një panoramë shumë të bukur të zonës përreth e cila karakterizohet nga kodrina dhe paracela të gjelbëruara, privatësi dhe qetësi të cilat e bëjnë një nga vendodhjet më të preferuara të Tiranës.

-Infrastruktura rrugore e zhvilluar bën të mundur që Elysium Residencë të jetë lehtësisht e aksesueshme me autostraden Tiranë-Elbasan e cila ndodhet pak metra larg ndërtimit të këtij projekti të ri rezidencial.
-Elysium Residence do të ofrojë infrastrukturë moderne duke sjellë diçka të re në arkitekturen e zonës, hapsira të dedikuara për këmbësorë dhe biçikleta, hapsira për parkim, hapsira të gjelbëruara, bar/kafe, market dhe një kënd lojrash për fëmijë.

- Vilat ofrojnë cilësi të lartë ndërtimi, sistem termoizolimi kapot, sistem ngrohje-ftohje, rifiniturat do të bëhen me tullë dhe veshje tulle në dukje, dritaret dhe vetrata të mëdha me ngjyrë të bardhë që do ofrojnë ndriçim natyral dhe pamje panoramike, parapetet e ballkoneve do të jenë me balaustra xhami duke ju përshtatur stilit arkitektonik dhe objektet do te mbulohen me cati me tjegulla të kuqe marseljeze.

Çmimi: 470 000 Euro/Total

Organizimi i residencës:
-Kati nëntokë ( Sipërfaqe 106.12 m2):
1 Vendparkimi
1 Kantinë
1 Lavanderi
1 Dhomë teknike
1 Dhomë higjeno-sanitare
1 Korridor +Shkallët

-Kati përdhe ( 106.56 m2)
1 Holl në hyrje
1 Garderobë
1 Kuzhinë+ Dhomë ndenjie
1 Tualet

-Kati i 1-rë (110.66 m2)
1 Korridor
3 Dhoma gjumi
1 Garderobë
2 Tualete
1 Ballkon

Parashikuar të mbarojë në Shtator - Tetor 2022.

Për më shumë detaje, kontaktoni dhe rezervoni vizitën tuaj në pronë !
Kontakt:

+355 69 703 2244
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
33
0697032244

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione