Publikuar: Dhj 19 2022 01:45

Shitet, Apartament 3+1, Rezidenca "Porta Tirana E Re"PRO+254

EUR

Publikuar: Dhj 19 01:45
Shikime: 37
Rezidenca "Porta Tirana e Re" ofron ambiente private dhe familjare larg nga zhurmat e jetes se vrullshme te kryeqytetit.

Eshte pjese e nje kompleksi i perbere nga 2 godina banimi dhe sherbimi 5 kate me 1 kat parkim nentoke dhe 3 banesa individuale 3 kate me 1 kat nentoke.
Ne kete kompleks disponojme apartament 3+1+2 per shitje.

Informacione mbi apartamentin :
• Sipërfaqja 198 m2. (bruto)
• Siperfaqe 178.10 m2 (neto)
• Kati 3 banim.

Organzimi :
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 3 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete.
• 3 Ballkone.

Detaje të tjera :
• Planimetri e rregullt.
• Punime cilesore.
• Kompleksi ofron siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, si edhe ka infrastrukturë moderne.
• Momentalisht kompleksi eshte ne ndertim, dhe perfundon ne vitin 2024.

Për ta vizituar na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
37
0693181171

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione