Publikuar: Nën 22 2022 01:55

Shitet apartament 2+1+2 te Liqeni i Tiranes!

EUR

Publikuar: Nën 22 01:55
Shikime: 32
Shitet apartament tek Rezidenca Lake View.
Siperfaqja totale 132.58 m2.
Apartamenti perbehet nga: 2 dhoma gjumi, sallon ndenjie dhe 2 tualete.
apartamenti disponon eshe nje post parkimi me cmim ekstra ne katin -2.
Orientimi i apartamentit jug-lindje.
Kontaktoni per me shume detaje
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
32
0692129545

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione