Publikuar: Korr 02 2022 10:11

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË RRUGËN SAMI FRASHËRI,TIRANË.

EUR

Publikuar: Korr 02 10:11
Shikime: 4
SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË RRUGËN SAMI FRASHËRI,TIRANË.

Apartamenti është i organizuar me 2 dhoma gjumi, 1 kuzhinë + sallon, 1 ballkon dhe 2 tualete.

Prona është pjesërisht e mobiluar dhe ka një sipërfaqe prej 100m2.

Apartamenti ndodhet në katin e 6-të një pallati me ashensor.
Çmimi i pronës për shitje është 184000 euro total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697022840
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione