Publikuar: Dhj 12 2022 02:42

SHESIM APARTAMENT 1+1, RRUGA 5 MAJI. 83,732 €

EUR

Publikuar: Dhj 12 02:42
Shikime: 29
Apartamenti ndodhet në zonën e 5 Majit.
Pjesë e një Godinë Banimi dhe shërbimi 9 Kate, me 2 Kate Parkimi nën tokë.

Informacion mbi Apartamentin:

• Sipërfaqe e brendshme: 64.23 m²
• Sipërfaqe e përbashkët: 11.89 m²
• Sipërfaqe totale: 76.12 m²

• Pronën e disponojmë në kat 1 të 4 të një ndërtimi të ri me ashensor.
• Planimetri shumë e rregullt dhe e shfrytëzueshme në maksimum.
• Në fazë ndërtimi.
• Mundësi ideale investimi.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
29

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione