Publikuar: Shk 07 2023 10:59

Apartament ne shitje

EUR

Publikuar: Shk 07 10:59
Shikime: 36
Apartament kati i dytë pallat ekzistues.
124 metra,3+1 me dy banjo dhe ballkon të gjatë 8 metra.
Shtepia është e mobiluar me guzhinë me vete,1 dhomë sallon,2 dhoma gjumi 2 banjo,
Për qera çmimi është 400 euro në muaj.
Për shitje çmimi është 125.000 euro.
Pallati është 50 metra larg unazës.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
36
0696439082

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione