Publikuar: Shk 06 2023 03:48

Apartament 2+1 ne shitje, ne Rezidence! 1200euro/m2

EUR

Publikuar: Shk 06 03:48
Shikime: 46
Kompleksi rezidencial karakterizohet nga nje arkitekture moderne, linjat e pastra dhe te lexueshme, thjeshtesia ne forme dhe funksionalitet si dhe volumet me hapesire e plot drite.

Tipologjia e apartamentit eshte 2+1, me hapesira te bollshme, verande dhe 2 tualete.
Siperfaqja do te jete 125 m2 totale.

*Faze karabinaje*

Mundesi per post parkimi

Kompleksi rezidencial ofron per rezidentet e saj privatesi dhe siguri maksimale, fale hyrje-daljeve te kontrolluara dhe perfshirjes se sherbimit te mirembajtjes.

Per me shume informacion, jeni te lutur te me kontaktoni Mariela Remax +355 69 20 700 84
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
46

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione