Njoftimet e kompanisë Publikuar: Dhj 15 2022 10:57

2 Apartamente 3+1 ne shitje te Kodra e Priftit, ID 4131240

EUR

Publikuar: Dhj 15 10:57
Shikime: 53
Property ID : 4131240

Kodra e Priftit, afer shkolles Mrekullia, shiten 2 Apartamente 3+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 135 m² (120 m2) secili me Hipoteke,bosh, kati 3 dhe kati 5, organizohet ne nje dhome ndenje, 3 dhoma gjumi, tualete , ballkon, orientimi me diell.

Apartamentet shiten 96.000 euro secili.
Përshkrimi i linkut

Dream Albania

Dream Abania Real Estate & Tour 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Mine Peza, perballe Komisariatit Policise nr 3 Tregoje në hartë

+355673088830

https://www.dreamalbania.al

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione