Publikuar: Shk 11 2023 11:16

APARTAMENTE NE VELIPOJE

Publikuar: Shk 11 11:16
Shikime: 521
Shiten 4 apartamente ne qender Velipoje.hyrjen jane te reja dhe te mobiluara dhe te konceptuara sipas arkitektit.Te gjitha hyrjet kane parkingun e vet sipas numrave.Vlen te theksoj qe te gjitha hyrjet jane te paisur me dokumenta te rregullta hipoteke.4 hyrjet siper kane te personalizur hyrjen ne ashensor pra vetem kati siper sistem kapote dhe cati me dru ku krijohet dhome ajrimi kunder nxehtesise. Dhomat e gjumit te mobiluara dhe kondicionim hitachi.
Salloni guzhina te paisura banak bufe pianure furre inkaso mikrovale frigorifer te fjales se fundit. Apartamentet ndodhen ne rrugen nr 10 perballe hotel Arda 120 m nga pallatet Fishta
Mund te kontaktoni ne tel ose whatsapp 0682019201
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
521
0682019201

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione