Publikuar: Nën 04 2022 10:47

Shitet apartament me pamje ballore nga deti , Shengjin

Publikuar: Nën 04 10:47
Shikime: 402
Shitet super apartament me pamje ballore nga deti ne zonen e Ranes se Hedhur, Shengjin. Aapartamenti ndodhet ne ndertesen me arkitekturen me moderne ne Shengjin e cila eshte projetuar te ofroj sherbime me cilesore ne zone. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi , njera nga dhomat e gjumit eshte me garderobe dhe tualet, kemi nje dhome ndenje te bollshme me kuzhine, nje tualet qendror dhe nje tarrace te bollshme e cila aksesohet nga secila dhome. Apartamenti te ofron nje pamje prrallore nga deti . Me apartamentin shitet gjithashtu edhe nje post parkimi per makinen. Per me shume informacion kontakto tani ne +355685050120
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
402

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione