Publikuar: Mar 23 2023 06:22

SHITET SHTEPI PRIVATE 4+1 NE DURRES!

EUR

Publikuar: Mar 23 06:22
Shikime: 368
Shtepia ndodhet prane spitalit ne nje zone shume te qet e rrethuar vetem me vila e cila ka nje siperfaqe 131m2 ndertim dhe 500m2 toke.
Organizohet me 3 dhoma gjumi, 1 dhome gatimi, 1 dhome ndenje, 1 tualet, verande dhe oborr rreth e qark shtepise.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontakoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
368

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione