Publikuar: Mar 16 2023 10:34

SHITET APARTAMENT 3+1 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI

Publikuar: Mar 16 10:34
Shikime: 199
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 160m2 dhe siperfaqe te brendeshme 151 m2. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, tre dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
199

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione