Publikuar: Mar 13 2023 04:23

SHITET APARTAMENT 2+2+1 TEK KAZAZI

EUR

EUR
Publikuar: Mar 13 04:23
Shikime: 209
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 85m2 dhe siperfaqe te brendeshme prej 80m2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati egzistues. Organizohet ne dy dhoma ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
209

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione