Publikuar: Mar 29 2023 11:10

SHITET APARTAMENT 2+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

EUR

Publikuar: Mar 29 11:10
Shikime: 955
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te plazhit te Shkembi i Kavajes. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati 9 katesh ndertim i ri me ashensor, eshte i pa banuar me pare, ka nje perberje 2 dhoma gjumi , kuzhine banjo dhe ballkon, apartamenti ofron nje pamje te mrekullueshme te te gjithe zones.
Siperfaqa e brendeshme eshte 90.34m2 dhe ne total eshte 120 m2.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte gati per shitje.
Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni.

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
955

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione