Publikuar: Mar 12 2023 03:22

Shitet Apartament 2+1 me post parkimi

EUR

EUR
Publikuar: Mar 12 03:22
Shikime: 383
Shitet apartament 2+1 prane qendres ne Lagjen nr.2. ndodhet prane Koder Viles, vetem 4-5 minuta ne kembe arrin shume shpejt ne zonen e Bulevardit, Vollges, qendres etj.
Ndertimi eshte i ri dhe cilesor, ka veshje me sistem kapot, ashensor dhe administrim te mire. Pallati eshte 8 katesh dhe apartamenti ndodhet ne katin e 8, soleta eshte totalisht e izoluar dhe nuk ka asnje problem gjate stineve.
Apartamenti ka siperfaqje totale 100 metra dhe te shkelura jane 86 metra. Orientohet ne Jug- Lindje dhe ofron pamje te mrekullueshme te qytetit, portit dhe detit.
Gjithashtu te perfshire ne cmim eshte dhe posti i parkimit bashk me nje Depo. Cmimi eshte 83.000 euro i diskutueshem
Prona ka dokumentacion te rregullt pronesie.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
383

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione