Publikuar: Mar 22 2023 11:17

Shitet, Apartament 2+1+2, Pamje Deti, Plazh-Hekurudha

EUR

Publikuar: Mar 22 11:17
Shikime: 130
Disponojme apartament per shitje, Ne vije te pare dhe pamje ballore deti ne Plazh-Hekurudha
• Sipërfaqja totale: 118 m2
Siperfaqja neto e apartamentit: 113.5 m2
• Kati i 2.
Organizimi:
• Ambient ndenjie.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete.
• 2 Ballkone.
Cilësime të tjera:
• Mobiluar.
• Punime cilësore.
• Kubature e rregullt.
• Ashensor
• Pamje Deti.
• Totalisht i investuar.
• Zonë e preferuar per banim/pushime.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
130

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione