Publikuar: Mar 23 2023 01:46

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE DETIT NE GOLEM!

EUR

Publikuar: Mar 23 01:46
Shikime: 345
Apartamenti ndodhet rreth 250 m larg detit ne zonen e Golemit ne katin e 3 te nje pallati qe nuk disponon ashensor.
Organizohet ne 1 dhome ndenjeje, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.
Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka orientim jug dhe perendim.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me teper informacion apo vizite ne prone na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
345

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione