Publikuar: Nën 03 2022 06:35

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA !

EUR

Publikuar: Nën 03 06:35
Shikime: 25
Shesim apartament 1+1, ne zonen e plazhit Iliria- Durres .
Apartamenti organizohet nga salloni I ndenjes,1 dhome gjumi, dhe 1 tualet . Ka nje siperfaqe prej 60,1 m2 te brendshme dhe totale 67 m2 , apartamenti eshte shume I mirembajtur, pa asnje problem nga termeti . Ndodhet ne katin e peste banim ,gjithashtu ndodhet shume prane vijes bregdetare vetem 150m larg detit .
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .
Dhe eshte i gatshem per shitje .
Per me shume informacione, na kontaktoni !
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
25

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione