Publikuar: Mar 24 2023 11:37

SHESIM APARTAMENT 2+1, GOLEM!

EUR

Publikuar: Mar 24 11:37
Shikime: 555
Apartamenti ndodhet në katin e pestë te nje objekti me 6 kate total. Ka nje siperfaqe 110m2 total. Pallati eshte ndertuar vitet e fundit, disponon ashensor dhe administrim te rregullt. Apartamenti organizohet ne salle ndenje me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe tualet. Eshte totalisht i mobiluar dhe i mire investuar. Ka orientim nga jugu, e cila ben te kete ndricim gjate gjithe dites. Pallati ndodhet rreth 700m afer bregdetit. Zona per rreth ofron gjitha facilitetet per nje jetes gjate gjith vitit gjithashtu dhe per pushime verore. Disponon certifikate pronesie dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume info jeni te lutur te kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
555

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione