Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 15 2023 09:51

VILE INDIVIDUALE PER SHITJE TEK TEGU !

EUR

Publikuar: Sht 15 09:51
Shikime: 4
esidenca është e pozicionuar mes gjelbërimit, larg zhurmës së qytetit, gjë e cila ju garanton një jetesë të shëndetshme, komode dhe mjaft të qetë dhe do të ofrojë një arkitekturë moderne dhe ka dritë natyrale gjatë gjithë ditës falë orientimit shumë të mirë nga jugu. Cdo vile ka hyrje te vecante direkt nga rruga, eshte e ndare me mur dhe kangjella nga vilat e tjera per me shume privatesi.
Vilat jane ndertuar me materialet me cilesore te ndertimit qe ne fazat e para te punimeve dhe deri ne perfundim te tyre, kane termoizolim me sistem kapote, dritare panoramike te medha, me izolim akustik dhe termik,
Residenca perbehet nga 8 vila të vecanta dhe elegante, e cila ka një vendodhje shumë të mirë, mes gjelbërimit të kodrinave të Lundrës dhe vetëm 6 km nga qendra e Tiranes. Zona është e zhvilluar me komplekse residenciale vilash si “Rolling Hills” 1 dhe 2 Residence, “Sunrise” residence, shumë afër me Tirana East Gate, “Tirana International School”, “World Academy”, Shkolla 9-vjecare “Kings Tirana” dhe me akses të lehtë me fshatrat piktoreske perreth.

Vile individuale në shitje, 2 kateshe + bodrum + verande, me sipërfaqe totale ndertimi 340 m2 + oborr 250 m2.. Kati nentoke perbehet nga nje ambient openspace. Kati përdhe ofron ambient dite, kuzhinë + ambient ngrënie dhome gjumi dhe tualeti. Kati parë ofron dhome matrimoniale me tualet te brendshem + 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet dite. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni !
Përshkrimi i linkut

Century 21 Gold

Century 21 Gold, hapsira juaj besnike për të gjetur shtëpinë që ju nevojitet!

Century 21 Gold është agjenci Real Estate, franchise e Century 21 marka më e mirënjohur në industrinë e Real Estate.
Prej vitesh në treg ne ofrojmë shërbimin e konsulentit imobiliar duke ju kursyer kohë dhe para në gjetjen e blerjes së një apartamenti, ambienti komercial, tokë etj...
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga e Barrikadave, prane Mon Amour, Tirane Tregoje në hartë

0693414956

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Century 21 Gold, hapsira juaj besnike për të gjetur shtëpinë që ju nevojitet!

Century 21 Gold është agjenci Real Estate, franchise e Century 21 marka më e mirënjohur në industrinë e Real Estate.
Prej vitesh në treg ne ofrojmë shërbimin e konsulentit imobiliar duke ju kursyer kohë dhe para në gjetjen e blerjes së një apartamenti, ambienti komercial, tokë etj...

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione