Publikuar: Nën 12 2015 12:24

Apartament 2+1 dhe Garazh ne Tiranë

EUR

Publikuar: Nën 12 12:24
Shikime: 4
Apartament 2+1 siperfaqe 95 m totalisht e shfrytezueshme . kati 4 banim nga rruga kryesore kat i 2 dhe garazh 40m per 2 automjete i ndare i garantuar. Shtepia ndodhet tek zona e freskut nga krahu kur ngjitesh per linez jo tek thesari i shtetit. pallati eshte i punuar me cilesi dhe ka ambjente gjelberimi shume te mira . ndodhet ne rruge kryesore me pamje nga dajti ka drite dhe siperfaqe te rregullt shume pa kollona kthesa apo siperfaqe te pashfytezueshme. Cmimi eshte okazion sepse shtepia ka vlere tjt eshte bere me nderrime dhe ne shitje pretendohet vetem vlera reale e nderrimit jo fitimi. Nderrohet dhe me toke ne zonen pas casa italias apo ne pellgun prane nderteses se re te top-channel ne komunen kashar. nderrimi behet kundrejt vleres shtohet diferenca interesimi eshte per 1000 - 1500 m2 .
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
0698771144

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione