Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 12 2023 10:06

TEK 5 MAJI JEPET AMBJENT ME QIRA PER ZYRA DHE APARTAMENT BAN

EUR

Publikuar: Sht 12 10:06
Shikime: 4
ID: Billion2678
Tek 5 Maj , ofrojme ambient me qira per zyre dhe apartament banimi. Ambienti ka siperfaqe totale 440m2, ndodhet ne katin e shtate te nje nga pallati te ndertuar me super cilesi dhe nga me te preferuarat per banim si dhe per zhvillim te bizneseve. Ambienti eshte i investuar dhe shume i pershtatshem per zyre call center, avokatie, noterie, finance, penthouse me 200 m verande etj. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione