Publikuar: Korr 15 2017 10:30

Super Okazion!! Super Cmim!! Mos humbisni rastin

EUR

Publikuar: Korr 15 10:30
Shikime: 1
Nje okazion i vertet per nga vendodhja dhe cmimi. Nje super apartament ne nje nga zonat me te bukura te tiranes, tek "Kodra e Diellit". Cmimi perputhet me vendodhjen dhe cilesin shume te mire te ndertimit. Apartamenti ndodhet ne kat te dyte ( ose kati i 1 banimi) te nje pallati 4 katesh shume i bukur dhe eskluziv per nga vendodhja( dhe afer unazes se madhe). Eshte 118 metra katror, me HIPOTEK te rregullt dhe me uje dhe drita te paguara. Nuk do zhgenjeheni. Cmimi i Diskutueshem.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0692865933

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione