Publikuar: Qer 07 2023 11:45

SUPER DUPLEX ME OBORR PRANE TEG

EUR

Publikuar: Qer 07 11:45
Shikime: 3
Prane Teg ne rezidencen Secret Garden shitet nje duplex i mrekullueshem 250 metra katrore.
Duplexi ka hyrje te vecante.
Me oborr rreth 250 metra katrore.
Me 2 poste parkimi private.
Duplexi organizohet ne:
Kati 0: koridor, ambjent living room, oxhak i madh i marre me porosi jashte dhe i montuar, verande, ambjent gatimi dhe ngrënie i vecuar. 1 tualet
Kati 1: korridor shpërndarës, 1 dhomë gjumi matrimoniale me garderobë dhe tualet, 2 dhoma gjumi te tjera ku njera eshte me verande me verande, dhe tjetra me garderobe, 1 tualet tjeter dhe 1 dhome e vogel sherbimi.
Apartamenti është ne faze mobilimi (projekt i bere me arkitekt) por qe kenj mundesi akoma qe ta personalizoni. Parketi i sjelle enkas nga italia nga me cilesoret.
Me hipotekë.
Orientini; jug perendim.
Cmimi eshte i padiskutueshem. Shitet direkt nga pronari. Pra skeni pagesa te tjera.
Mundesi shume e mire edhe per investim.
Mundesi edhe per te bere pishine.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
0698593662

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione